A A A Normal Lo-Fi 6 stjerner
Preikestolen   PerlyBerge

Lag og organisasjonar i Forsand

Bolten Aktivitet og

beredskapssenter

Leiar:      Henrik Vasstveit

                bolten@folkehjelp.no

Kasserar: Rune Søyland

                runisen@frisurf.no

Bonde og småbrukarlaget

Jan Sigve Skjeldbred

Bondelaget

Leiar Svein Levik

svein@tf-regnskap.no

Byrkjeland Bedehus

 

Leiar:       Arvid Espedal

a-espedal@gmail.com

Kasserar: Jon Fløysvik

jonfloys@online.no

Espedal Skyttarlag

Leiar:      Tom Inge Espedal

                t-ie@online.no

Kasserar: Tom Inge Espedal

Forsand Bedehus

Leiar:       Rolf Magne Haukalid

rolfmagne@haukalid.no

forsandbedehus@gmail.com

Kasserar: Frode Haukalid

         frode.haukalid@gmail.com

Forsand Idrettslag

Leiar:      Elsa Haukelid

           elsa@haukaligard.no

Kasserar: Nancy Kjærvoll

                nancykj@frisurf.no

Forsand Idrettslag

Handballgruppa

Leiar:      Jeanette Teigland

 

Forsand Idrettslag

Fotballgruppa

Leiar:      Frode Haukalid

frode.haukalid@gmail.com

Forsand Jeger- og Fiskerfor.

Leiar:      Bjørnar Høie

bjer1984@gmail.com

Kasserar: Rune Søyland

                 runisen@frisurf.no

Forsand Jente- og Guttelag

Leiar:       Jan Fløysvik

janfloys@online.no

Kasserar: Siv Tungland Oaland

soaland@hotmail.com

Forsand Klatreklubb

Leiar:        Thorstein Fossan

forsand.klatreklubb@gmail.com

thfossan@gmail.com

             Kasserar:   Ingunn Nygård  

 ingunn04@hotmail.com

Connect

(tidl. Forsand Kr. Ungdomsforening)

Leiar:       Aina Berge

ainaberge@gmail.com

Kasserar: Siv Fossan

sfo@forsand.kommune.no

Forsand Kunstlag

 

Leiar:     Ragnhild Margretha T. Krüger

rmt@forsand.kommune.no

 

Forsand Mållag

Leiar:      Annbjørg Strøm Haukalid

ahaukali@online.no               

Forsand Sogelag

Tora-Liv Thorsen Norland

t-norland@online.no

Fredagsklubben

Leiar:       Irene Idland Thu

               itt@forsand.kommune.no

Kasserar: Anne Brit Hatleskog

ab.hatleskog@gmail.com

Kleggjadalen Jakthytte  FJFF

Banemeister:       Florian Schwenke               

Kasserar: Rune Søyland

runisen@frisurf.no

Kvælven Banehytte FJFF

Leiar:       Alf Steinar Hagen

as.hagen@online.no

Kasserar: Rune Søyland

                runisen@frisurf.no

Lysesprinten

Leiar:      Gitle Tangen

gitletangen@yahoo.no

Kasserar: Bente Dagmar Lura
         bente.lura@hotmail.com

Meling Bedehus

Leiar:      Reinert Lerang

Kasserar: Olette Erevik

olette@live.no

Meling velforening

Laiar: Lene Merete Haukelig Slåtten

lenemeretberge@hotmail.com

Kasserar: Arild Larsen

 

Meling Jente- og Guttelag

Leiar:      Olette Erevik

olette@live.no

Kasserar: Olette Erevik

Norsk Folkehjelp Strand og Forsand

Leiar:      Øystein Valen        leder.strandforsand@folkehjelp.no

Kasserar: Anne Olsen

okonomi.strandforsand@folkehjelp.no

Sau og geit

Roar Larsen

rla@forsand.kommune.no

Senioruniversitetet

Strand og Forsand

Styreleiar: Magnar Hapnes

               www.sufyr.no

SjåOpp

Leiar:      Johannes Pettersen

               johannes@duplo.no

Kasserar: Johannes Pettersen

Strand og Forsand skogeigarlag

Fritjof  Thorsen Nordland

Turlaget Strand og Forsand

www.stf.no/styret-stand-forsand-turlag

Repr frå Forsand: Svein Levik

svein@tf-regnskap.no

Bjørg karin Vernes

bjvernes@hotmail.com

 

Ungdomshuset Heim

 

 

Leiar:       Rune Søyland

                runisen@frisurf.no

Kasserar: Rune Søyland

Villingsur Islandshestforening

Leiar      Amanda V. D. Hansen Stangeland

       amanda.hansen.stangeland@gmail.com

Kasserar: Brit Marit Fossan

bmk@forsand.kommune.no

Villingsur Klubbhuset Islandshestforening

Leiar:      Amanda V. D. Hansen Stangeland

       amanda.hansen.stangeland@gmail.com

Kasserar: Brit Marit Knudsen

bmk@forsand.kommune.no

Vindalshytta NFF lag

Leiar:       Rune Søyland

                runisen@frisurf.no

Kasserar: Anne Olsen ane@tf-regnskap.no

Øvre Espedal velforening og grendahus

Leiar:      Laila Espedal

           les@forsand.kommune.no

Kasserar: Gunar Sæverud

gunnar@saeverud.com

 

 

 

 

 

 

 
Tips ein ven Skriv ut
Web levert av CustomPublish AS Innlogging intranett